Chemoprén Extrém 50ml

Kód: 5H3738
Neohodnoceno
Značka: Henkel
69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
1.6.2022

Pattex Chemoprén Extrém je speciální kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky, kartonu a různých materiálů z tvrdých umělých hmot. Na lepení izolačních materiálů v prostorách vystavených vyšším teplotám (např. v blízkosti topení). Není vhodné na lepení polystyrenu, teflonu, měkčeného PVC, PE a PP. Nepoužívejte na spoje, které přicházejí do přímého styku s poživatinami a pitnou vodou.

Vlastnosti: bez obsahu toluenu pro extrémě namáhané spoje po promíchání okamžitě použitelné extrémní odolnost vůči teplotě až do 120 °C plně vodovzdorné rychle a lehce zpracovatelné univerzální použití vysoká okamžitá pevnost odolává dlouhodobému namáhání v ohybu

Technické údaje:
◾Báze: polychlorbutadien
◾Barva: matně žlutá
◾Viskozita: cca. 2 300–2 500 mPa.s
◾Hustota: 0,89 g/cm³
◾Teplota zpracování: mezi +18 °C a +25 °C
◾Spotřeba: 250–350 g/m² (při oboustraném nánosu)
◾Doba odvětrání: 10–15 min při pokojové teplotě
◾Odolnost vůči teplotě: cca. od −40 °C do +120 °C
◾Minimální lisovací tlak: 0,5 N/mm² (5 kPa/cm²)
◾Otevřená doba: max. do 2 hodin po odvětrání je nutno spoje zalisovat
◾Lepení dřeva: vlhkost dřeva ca. 8–12 %
◾Nanášení: pomocí zubové stěrky nebo štětce
◾Čištění: pomocí ředidla Chemoprén
◾Minimální trvanlivost: 24 měsíců od data výroby
◾Balení: tuba 50ml
◾Skladování: 24 měsíců od data výroby v originálním uzavřeném obalu na suchém místě. Chraňte před teplotami nižšími než +10°C a vyššími než +50°C.

  • . .
  • . .
  • . .
Signální slovo (CLP čl. 20) Nebezpečí
Informace o nebezpečnosti (věty H) (H225) Vysoce hořlavá kapalina a páry., (H315) Dráždí kůži., (H319) Způsobuje vážné podráždění očí., (H336) Může způsobit ospalost nebo závratě., (H411) Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Bezpečnostní pokyny (preventivní prohlášení - věty P) (P102) Uchovávejte mimo dosah dětí., (P103) Před použitím si přečtěte údaje na štítku.
Doplňkové znaky nebezpečnosti (věty EUH) -
Druh výrobku Lepidlo
Provedení Speciální lepidlo
Oblast využití Interiér, Exteriér, Mokré prostředí, Vlhké prostředí
Využití Lepení
Vhodné pro podklad Kůže, Dřevo, Guma, Textilie, Kov, Karton
Vlastnosti Extrémně vysoká pevnost, Ihned k aplikaci, Odolné proti vlivům počasí, Okamžitá přilnavost
Obsah 50 ml
Barva Žlutá
Spotřeba (cca) 250 g/m² - 350 g/m²
Informace obecné nebo ke spotřebě Bez toluenu

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dílna, dům a zahrada
Hmotnost: 0.052 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:


Společnost Henkel působí na celém světě s předními značkami a technologiemi ve třech oblastech: Laundry & Home Care, Beauty Care a Adhesive Technolgies. Společnost založená Fritzem Henkelem v Maastrichte-Aachene v roce 1876 si udržuje přední místo na globálním spotřebitelském a průmyslovém trhu se značkami jako Persil, Schwarzkopf, Loctite a Pritt. Její ústředí se nachází v německém Düsseldorfu a má přibližně 47 000 zaměstnanců ve více než 120 zemích, více než 17 výrobních závodů a 10 velkých výzkumných a vývojových středisek. V červnu roku 1923 byla z areálu v Düsseldorfu expedovaná první dodávka s lepidly. Tento historický milník představoval zrod oddělení Adhesive Technolgies, oblast, ve které je společnost Henkel v současnosti světovým lídrem. Neoddělitelnou součástí oddělení Adhesive Technolgies je divize stavební chemie. V rámci našich hlavních kategorií – lepidla na keramické obklady a dlažby, hydroizolace, zateplovací systémy – poskytujeme širokou škálu speciálních produktů a systémových řešení, která vyhovují potřebám profesionálů v oblasti průmyslu a stavebnictví. Toto odvětví se stále rozvíjí, a to je důvod, proč společnost Henkel v roce 1986 koupila značku Ceresit, jedničku na trhu tepelných izolací a hydroizolací. Společnost Henkel díky tomu rozšířila své portfolio chemických produktů pro stavebnictví a upevnila si pozici ve východní Evropě a zároveň pokračuje v expanzi do Asie, na Střední východ a do Latinské Ameriky. Naše rozsáhlé zkušenosti, poznatky, technologie a vysoce inovativní produkty pomáhají našim zákazníkům být úspěšnější a efektivnější, přičemž chrání přírodní zdroje naší planety.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení