Chemoprén Extrém 50ml

Kód: 5H3738
Neohodnoceno
Značka: Henkel
69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Pattex Chemoprén Extrém je speciální kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky, kartonu a různých materiálů z tvrdých umělých hmot. Na lepení izolačních materiálů v prostorách vystavených vyšším teplotám (např. v blízkosti topení). Není vhodné na lepení polystyrenu, teflonu, měkčeného PVC, PE a PP. Nepoužívejte na spoje, které přicházejí do přímého styku s poživatinami a pitnou vodou.

Vlastnosti: bez obsahu toluenu pro extrémě namáhané spoje po promíchání okamžitě použitelné extrémní odolnost vůči teplotě až do 120 °C plně vodovzdorné rychle a lehce zpracovatelné univerzální použití vysoká okamžitá pevnost odolává dlouhodobému namáhání v ohybu

Technické údaje:
◾Báze: polychlorbutadien
◾Barva: matně žlutá
◾Viskozita: cca. 2 300–2 500 mPa.s
◾Hustota: 0,89 g/cm³
◾Teplota zpracování: mezi +18 °C a +25 °C
◾Spotřeba: 250–350 g/m² (při oboustraném nánosu)
◾Doba odvětrání: 10–15 min při pokojové teplotě
◾Odolnost vůči teplotě: cca. od −40 °C do +120 °C
◾Minimální lisovací tlak: 0,5 N/mm² (5 kPa/cm²)
◾Otevřená doba: max. do 2 hodin po odvětrání je nutno spoje zalisovat
◾Lepení dřeva: vlhkost dřeva ca. 8–12 %
◾Nanášení: pomocí zubové stěrky nebo štětce
◾Čištění: pomocí ředidla Chemoprén
◾Minimální trvanlivost: 24 měsíců od data výroby
◾Balení: tuba 50ml
◾Skladování: 24 měsíců od data výroby v originálním uzavřeném obalu na suchém místě. Chraňte před teplotami nižšími než +10°C a vyššími než +50°C.

  • . .
  • . .
  • . .
Signální slovo (CLP čl. 20) Nebezpečí
Informace o nebezpečnosti (věty H) (H225) Vysoce hořlavá kapalina a páry., (H315) Dráždí kůži., (H319) Způsobuje vážné podráždění očí., (H336) Může způsobit ospalost nebo závratě., (H411) Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Bezpečnostní pokyny (preventivní prohlášení - věty P) (P102) Uchovávejte mimo dosah dětí., (P103) Před použitím si přečtěte údaje na štítku.
Doplňkové znaky nebezpečnosti (věty EUH) -
Druh výrobku Lepidlo
Provedení Speciální lepidlo
Oblast využití Interiér, Exteriér, Mokré prostředí, Vlhké prostředí
Využití Lepení
Vhodné pro podklad Kůže, Dřevo, Guma, Textilie, Kov, Karton
Vlastnosti Extrémně vysoká pevnost, Ihned k aplikaci, Odolné proti vlivům počasí, Okamžitá přilnavost
Obsah 50 ml
Barva Žlutá
Spotřeba (cca) 250 g/m² - 350 g/m²
Informace obecné nebo ke spotřebě Bez toluenu

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dílna, dům a zahrada
Hmotnost: 0.052 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Společnost Henkel působí na celém světě s předními značkami a technologiemi ve třech oblastech: Laundry & Home Care, Beauty Care a Adhesive Technolgies. Společnost založená Fritzem Henkelem v Maastrichte-Aachene v roce 1876 si udržuje přední místo na globálním spotřebitelském a průmyslovém trhu se značkami jako Persil, Schwarzkopf, Loctite a Pritt. Její ústředí se nachází v německém Düsseldorfu a má přibližně 47 000 zaměstnanců ve více než 120 zemích, více než 17 výrobních závodů a 10 velkých výzkumných a vývojových středisek. V červnu roku 1923 byla z areálu v Düsseldorfu expedovaná první dodávka s lepidly. Tento historický milník představoval zrod oddělení Adhesive Technolgies, oblast, ve které je společnost Henkel v současnosti světovým lídrem. Neoddělitelnou součástí oddělení Adhesive Technolgies je divize stavební chemie. V rámci našich hlavních kategorií – lepidla na keramické obklady a dlažby, hydroizolace, zateplovací systémy – poskytujeme širokou škálu speciálních produktů a systémových řešení, která vyhovují potřebám profesionálů v oblasti průmyslu a stavebnictví. Toto odvětví se stále rozvíjí, a to je důvod, proč společnost Henkel v roce 1986 koupila značku Ceresit, jedničku na trhu tepelných izolací a hydroizolací. Společnost Henkel díky tomu rozšířila své portfolio chemických produktů pro stavebnictví a upevnila si pozici ve východní Evropě a zároveň pokračuje v expanzi do Asie, na Střední východ a do Latinské Ameriky. Naše rozsáhlé zkušenosti, poznatky, technologie a vysoce inovativní produkty pomáhají našim zákazníkům být úspěšnější a efektivnější, přičemž chrání přírodní zdroje naší planety.