Chemoprén Univerzál 50ml

Kód: 5H3732
Neohodnoceno
Značka: Henkel
59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
1.7.2022

Pattex Chemoprén Univerzál je univerzální kontaktní lepidlo na různé materiály, savé i nesavé. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

◾Na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např.: dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho další. Na lepení savý–savý materiál doporučujeme ředit Chemoprén ředidlem. Nevhodný pro lepení extrudovaného polystyrenu, syntetické kůže, měkčeného PVC , PE a PP.
◾Vlastnosti: bez obsahu toluenu lepidlo s vysokou pevností po promíchání okamžitě použitelné zvýšená odolnost vůči teplotě a vlhkosti rychle a lehce zpracovatelné univerzální použití vysoká okamžitá pevnost

Technické údaje:
◾Báze: polychlorbutadien
◾ Barva: matně žlutá
◾ Viskozita: cca. 2 200–2 500 mPa.s
◾ Hustota: 0,89 g/cm³
◾ Teplota zpracování: mezi +18 °C a +25 °C
◾ Spotřeba: 250–350 g/m² (při oboustraném nánosu)
◾ Doba odvětrání: 10–15 min při pokojové teplotě
◾ Odolnost vůči teplotě: cca. od −40 °C do +90 °C
◾ Minimální lisovací tlak: 0,5 N/mm²
◾ Otevřená doba: max. do 2 hodin po odvětrání je nutno spoje zalisovat
◾ Nanášení: pomocí zubové stěrky nebo štětce
◾Čišt ění : pomocí ředidla Chemoprén
◾Minimální trvanlivost: 24 měsíců od data výroby
◾Balení: tuba 50 ml
◾Skladování: 24 měsíců od data výroby v originálním uzavřeném obalu na suchém místě. Chraňte před teplotami nižšími než +10°C a vyššími než +50°C.

  • . .
  • . .
  • . .
Signální slovo (CLP čl. 20) Nebezpečí
Informace o nebezpečnosti (věty H) (H225) Vysoce hořlavá kapalina a páry., (H315) Dráždí kůži., (H319) Způsobuje vážné podráždění očí., (H336) Může způsobit ospalost nebo závratě., (H411) Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Bezpečnostní pokyny (preventivní prohlášení - věty P) (P101) Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku., (P102) Uchovávejte mimo dosah dětí., (P103) Před použitím si přečtěte údaje na štítku.
Doplňkové znaky nebezpečnosti (věty EUH) (EUH208) Obsahuje kalafuna. Může vyvolat alergickou reakci.
Druh výrobku Lepidlo
Provedení Univerzální lepidlo
Oblast využití Interiér, Exteriér
Využití Lepení
Vhodné pro podklad Dřevo, Plast, Guma, Kůže, Sklo, Korek, Karton
Vlastnosti Vysoká pevnost, Odolné proti vlivům počasí, Univerzální, Ihned k aplikaci
Obsah 50 ml
Barva Žlutá
Spotřeba (cca) 200 g/m² - 300 g/m²
Informace obecné nebo ke spotřebě Bez toluenu, Snadno zpracovatelné

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dílna, dům a zahrada
Hmotnost: 0.052 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:


Společnost Henkel působí na celém světě s předními značkami a technologiemi ve třech oblastech: Laundry & Home Care, Beauty Care a Adhesive Technolgies. Společnost založená Fritzem Henkelem v Maastrichte-Aachene v roce 1876 si udržuje přední místo na globálním spotřebitelském a průmyslovém trhu se značkami jako Persil, Schwarzkopf, Loctite a Pritt. Její ústředí se nachází v německém Düsseldorfu a má přibližně 47 000 zaměstnanců ve více než 120 zemích, více než 17 výrobních závodů a 10 velkých výzkumných a vývojových středisek. V červnu roku 1923 byla z areálu v Düsseldorfu expedovaná první dodávka s lepidly. Tento historický milník představoval zrod oddělení Adhesive Technolgies, oblast, ve které je společnost Henkel v současnosti světovým lídrem. Neoddělitelnou součástí oddělení Adhesive Technolgies je divize stavební chemie. V rámci našich hlavních kategorií – lepidla na keramické obklady a dlažby, hydroizolace, zateplovací systémy – poskytujeme širokou škálu speciálních produktů a systémových řešení, která vyhovují potřebám profesionálů v oblasti průmyslu a stavebnictví. Toto odvětví se stále rozvíjí, a to je důvod, proč společnost Henkel v roce 1986 koupila značku Ceresit, jedničku na trhu tepelných izolací a hydroizolací. Společnost Henkel díky tomu rozšířila své portfolio chemických produktů pro stavebnictví a upevnila si pozici ve východní Evropě a zároveň pokračuje v expanzi do Asie, na Střední východ a do Latinské Ameriky. Naše rozsáhlé zkušenosti, poznatky, technologie a vysoce inovativní produkty pomáhají našim zákazníkům být úspěšnější a efektivnější, přičemž chrání přírodní zdroje naší planety.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení