Naši milí zákazníci, vzhledem k našemu sortimentu zůstává naše prodejna nadále otevřena dle obvyklé otevírací doby.

Čistící obličejová bahenní maska

Kód: IBC885
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Alzara
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
K dodání do 24 hodin

500g- s minerály získanými z Mrtvého moře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící obličejová bahenní maska: Hloubkově čistí, redukuje póry a pomáhá čistit jizvy po akné.

Výjimečná bahenní maska s minerály získanými z Mrtvého moře, která čistí, exfoliuje, tonizuje a čistí pleť. Pravidelné používání napomáhá hojení jizev po akné a zlepšuje vzhled Vaší pleti. Její vypínací účinek pomáhá redukovat vrásky a zanechává zářivou pleť.

Výjimečné blahodárné účinky soli a bahna z Mrtvého moře jsou prověřeny již tisíce let. Regenerují, hydratují a zklidňují pokožku, remineralizují ji a odstraňují z ní odumřelé buňky. Přispívají také zlepšení stavu pokožky s akné, ekzémem či lupénkou. Působí příznivě při revmatických a kloubních bolestech a zmírňují projevy celulitidy.

Mrtvé moře se nachází v nadmořské výšce 1 388 stop (423 m) a je nejnižším a nejhlubším bodem na Zemi.

Mrtvé moře bylo geologicky vytvořeno před 3 miliony let, kdy došlo k malému zlomu uprostřed údolí Jordánu. V této zlomenině se nahrnula mořská voda a shromáždila se. Suché klima a vysoká rychlost odpařování postupně zvyšovaly koncentraci minerálů ve vodě. Sůl, křída a sádra se vysrážely po celé délce této zlomeniny, což nakonec vedlo k jezerní formaci. Toto jezero nakonec ukončilo svůj vztah s mořem, aby se stalo vnitrozemským jezerem. V současné době je nadále napájen řekou Jordán a četnými minerálními prameny, které se do něj vlévají z přilehlých hor.

Toto jezero bylo od té doby pojmenováno Mrtvé moře; nazýván tak, protože v jeho slaných vodách nemohla existovat žádná forma života. Mrtvé moře má nejvyšší obsah soli ze všech moří na světě. Jeho slanost je asi 33,7% ve srovnání s 3,6% průměrnou slaností Středozemního moře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové krémy a vody
Hmotnost: 0.505 kg
Čistá váha obsahu: 500g
Země původu: Jordánsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: