Bono salámová kolečka 100g

Kód: 3P7070
1 hodnocení
Značka: Bono
19 Kč 16,52 Kč bez DPH 19 Kč / 100 g
Skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
3.10.2022

Chutné pochoutky BONO pro psy sloužící jako odměny nebo pamlsky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Široká nabídka pochoutek BONO pro psy sloužících jako odměny nebo pamlsky. Pochoutky jsou vyrobeny z různých druhů sušených mas. Neobsahují žádné kořenící složky, sůl a podobné nezdravé dochucovadla. Jsou chutné, jednotlivé druhy mají specifickou vůni a tvar. Svojí rozdílnou velikostí a chutí, kterou řada nabízí, jsou zaměřené na široké spektrum psích ras. Pochoutky pro psy řady BONO, mohou být výbornou pomůckou při výcviku Vašeho psa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro psy
Hmotnost: 0.108 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost KSK BONO se zabývá vývojem, výrobou a prodejem suchých krmiv pro psy a kočky a to již od roku 1992
Společnost vznikla jako ryze český subjekt. V roce 2007 došlo ke změně vlastníka a 100% vlastníkem se stala polská společnost MISPOL S. A. – v současnosti je KSK BONO jejím členem (divize PET FOOD).
Výrobní proces probíhá pod stálým veterinárním dozorem Státní veterinární správy ČR a pod kontrolou ÚKZÚZ Praha, při dodržování přísných hygienických podmínek. Všechny suroviny i finální produkty jsou pravidelně analyzovány v akreditovaných laboratořích. 
Vstupní suroviny nakupujeme od prověřených, stabilních dodavatelů a kvalitu sleduje oddělení kvality. 
Od roku 2009 jsme držiteli certifikátu mezinárodního potravinářského standardu IFS (International Food Standard).  

 

VÝROBA:

Extrudovaná krmiva pro jednotlivé kategorie psů a koček jsou vyráběna dle speciálně vytvořených a živinově vyvážených receptur. Vlastní extruze probíhá na moderní extruzní lince Wenger, její provoz řízený počítačovou technikou v automatickém režimu zajišťuje výrobu pelet pro psy a kočky při dokonalém a šetrném zpracování vstupních surovin v požadovaných parametrech. Při samotném procesu extruze dochází vlivem HTST (působení vysoké teploty 120 – 130°C po dobu několika vteřin) ke zničení všech choroboplodných zárodků, ke zvýšení stravitelnosti jednotlivých živin (zejména škrobu), snížení obsahu antinutričních látek a tím k prodloužení trvanlivosti krmiva. Extruzí jsou tedy vyráběna zdravotně nezávadná, lehce stravitelná a velmi dobře přijímatelná krmiva. 
Do suchých krmiv přidáváme čerstvé maso (hydrolyzované), které výrazně zvyšuje nejen chuť a vůni produktu, ale také jeho nutriční hodnotu. Všechny suroviny, ze kterých jsou pelety vyráběny, jsou speciálně vybírány dle naspecifikovaných parametrů a podléhají vstupní kontrole dle HACCP.