Naši milí zákazníci, vzhledem k našemu sortimentu zůstává naše prodejna nadále otevřena dle obvyklé otevírací doby.

Tělový hydratační krém

Kód: IBC884
Neohodnoceno
Značka: Alzara
222 Kč 183,47 Kč bez DPH
K dodání do 24 hodin

200ml- s minerály získanými z Mrtvého moře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tělový hydratační krém: Hydratační a zvlhčující.

Hydratační krém bohatý na minerály, který vyživuje, změkčuje a obnovuje pružnost pokožky. Aplikujte v silnější vrstvě na tělo. Masírovat do úplného vstřebání. Ideální například po opalování. Vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou.

Výjimečné blahodárné účinky soli a bahna z Mrtvého moře jsou prověřeny již tisíce let. Regenerují, hydratují a zklidňují pokožku, remineralizují ji a odstraňují z ní odumřelé buňky. Přispívají také zlepšení stavu pokožky s akné, ekzémem či lupénkou. Působí příznivě při revmatických a kloubních bolestech a zmírňují projevy celulitidy.

Mrtvé moře se nachází v nadmořské výšce 1 388 stop (423 m) a je nejnižším a nejhlubším bodem na Zemi.

Mrtvé moře bylo geologicky vytvořeno před 3 miliony let, kdy došlo k malému zlomu uprostřed údolí Jordánu. V této zlomenině se nahrnula mořská voda a shromáždila se. Suché klima a vysoká rychlost odpařování postupně zvyšovaly koncentraci minerálů ve vodě. Sůl, křída a sádra se vysrážely po celé délce této zlomeniny, což nakonec vedlo k jezerní formaci. Toto jezero nakonec ukončilo svůj vztah s mořem, aby se stalo vnitrozemským jezerem. V současné době je nadále napájen řekou Jordán a četnými minerálními prameny, které se do něj vlévají z přilehlých hor.

Toto jezero bylo od té doby pojmenováno Mrtvé moře; nazýván tak, protože v jeho slaných vodách nemohla existovat žádná forma života. Mrtvé moře má nejvyšší obsah soli ze všech moří na světě. Jeho slanost je asi 33,7% ve srovnání s 3,6% průměrnou slaností Středozemního moře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové krémy
Hmotnost: 0.217 kg
Čistá váha obsahu: 200ml
Země původu: Jordánsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: