Naši milí zákazníci, vzhledem k našemu sortimentu zůstává naše prodejna nadále otevřena dle obvyklé otevírací doby.

SAVO originál 1,2 L

Kód: 8D7295
Neohodnoceno
Značka: Savo
49 Kč 40,50 Kč bez DPH 40,83 Kč / 1 l
Skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
9.12.2021

Odstraňuje až 99,9% bakterií a virů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Savo Original – tekutý dezinfekční přípravek účinný na dezinfekci vody (bazény, studně) a všech povrchů.. Spolehlivě likviduje bakterie, viry, řasy a plísně.

Dezinfekce povrchů: na podlahy, kuchyně, sanitární předměty a sanitární keramiku použijte roztok 2 l prípravku Savo Original a 9 l vody, nechejte působit 30 minut. Silně znečištěné povrchy nejdřivě očištěte mechanickou cestou. Hračky, předměty a plochy, které přichádzejí do styku s potravinami, opláchněte po 30 minutách pitnou vodou.

Dezinfekce užitkové vody v studních: Dávkujte 60 ml (1 a půl uzávěru) na 2 m3 vody. Dávku přípravku SAVO Original nejprve rozmíchejte v 9 l vody a potom kropte vodní hladinu studni. Po 30 min. je voda dezinfikovaná a současně dochází k rozložení účinné látky.

Dezinfekce vody v bazénech: Možno použít jako celosezónní mikrobicidní a proti řasový přípravek na provoz bazénů.   Koupat se je možno už po třiceti minutách od aplikace přípravku. Iniciační dávka: Pro první zavedení do  bazénu dávkujte 160 ml SAVO Original na 3m3 vody. Dávku nejdříve rozmíchejte v 9 l vody a potom vylijte po částech do bazénu. Udržovací dávka: Na běžnou dezinfekci a udržení správné koncentráce volného chlóru v bazéně dávkujte 80 ml ​​přípravku SAVO Original na 3m3 vody každé 2 – 3 dny. Při dlouhou trvajících teplotách vzduchu nad 25 °C a trvalém slunečním svitě je vhodné aplikovat udržující dávku denně. Šoková dávka: Při výskytě řas, dlouhotrvajícím horku nebo zvýšeného provozu dávkujte jednorázově 240 ml SAVO Original na 3m3 vody.

Láheva má bezpečný uzávěr. Stlačte na vyznačených bočních plochách a odšroubujte. 1 uzávěr = 40 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklidové dezinfekce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1395 kg
Obsah: 1200ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

SAVO: řeší téměř každý problém v domácnosti

Už desítky let se Savo stará o čistotu našich domácností. Tato tradiční česká značka patří mezi špičku v oboru a díky bohatému sortimentu je všestranných pomocníkem, který vám usnadní každodenní úklid. Čistící a dezinfekční prostředky SAVO efektivně zbaví váš domov veškeré špíny, bacilů i bakterií.