Naši milí zákazníci, vzhledem k našemu sortimentu zůstává naše prodejna nadále otevřena dle obvyklé otevírací doby.

Philips

Webová stránka značky: Philips

Philips je nizozemský výrobce spotřební elektroniky s širokým portfoliem produktů. Společnost se dělí na tři hlavní sekce: Philips Consumer Lifestyle (sem patří například televizory, DVD přehrávače a další domácí spotřebiče), Philips Healthcare (produkty zdravotní péče) a Philips Lighting (osvětlení a veškeré související produkty).

Philips je dokonalým příkladem vytrvalé cesty za zlepšením. V rodném Holandsku má i svou vlastní výzkumnou laboratoř, kde stále vyvíjí a testuje nové produkty. Společnost se aktivně angažuje ve zdravotnictví (například uvedli do provozu vůbec první lékařský rentgen a stojí i za vynálezem lékařského ultrazvuku). Aktuálně se Philips řadí mezi špičku digitální éry, kdy stále zdokonaluje své televizory a související výrobky. Pro společnost Philips je prioritou zákazník jako spotřebitel a jednoduchá použitelnost jejich produktů v běžném životě.

Příběh značky Philips začíná již v roce 1891, kdy v nizozemském Eindhovenu začali dva bratři Anton a Gerard Philipsovi vyrábět žárovky s uhlíkovým vláknem. Osvětlení a světelné zdroje jsou dodnes zdravým produktovým jádrem nyní již celosvětově známé firmy.

Žádné produkty značky Philips nebyly nalezeny...