Philips

Webová stránka značky: Philips

Philips je nizozemský výrobce spotřební elektroniky s širokým portfoliem produktů. Společnost se dělí na tři hlavní sekce: Philips Consumer Lifestyle (sem patří například televizory, DVD přehrávače a další domácí spotřebiče), Philips Healthcare (produkty zdravotní péče) a Philips Lighting (osvětlení a veškeré související produkty).

Philips je dokonalým příkladem vytrvalé cesty za zlepšením. V rodném Holandsku má i svou vlastní výzkumnou laboratoř, kde stále vyvíjí a testuje nové produkty. Společnost se aktivně angažuje ve zdravotnictví (například uvedli do provozu vůbec první lékařský rentgen a stojí i za vynálezem lékařského ultrazvuku). Aktuálně se Philips řadí mezi špičku digitální éry, kdy stále zdokonaluje své televizory a související výrobky. Pro společnost Philips je prioritou zákazník jako spotřebitel a jednoduchá použitelnost jejich produktů v běžném životě.

Příběh značky Philips začíná již v roce 1891, kdy v nizozemském Eindhovenu začali dva bratři Anton a Gerard Philipsovi vyrábět žárovky s uhlíkovým vláknem. Osvětlení a světelné zdroje jsou dodnes zdravým produktovým jádrem nyní již celosvětově známé firmy.

Žádné produkty značky Philips nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení